KONG, în 3 D la cinematograf, în Tulcea

Cinematograful Cityplex de la Coral Plaza Mall anunţă pentru weekemd noua producţie cinematografică de top:

Kong: Skull Island (2017) – Kong: Insula cra­niilor 3D

Premiera – vineri, ora 19.15, sâmbătă, duminică, orele 16.00, 18.15

În acţiunea SF „Kong: Insula Craniilor” producătorii blockbuster-ului „Godzilla” reinventează povestea de început a unuia dintre cei mai puternici monștri. Producţia Warner Bros. Pictures are premiera la cinema în data de 10 martie 2017.

Regizat de Jordan Vogt-Roberts, filmul prezintă expediţia pe o insulă virgină din Pacific a unei echipe de savanţi, soldaţi și exploratori. Departe de tehnologia moder­nă, aceștia se aventurează pe domeniul sălbatic al marelui Kong, intrând astfel într-o confruntare supremă dintre om și natură. Pe domeniul uriașei primate nu există niciun loc sigur pentru omenire, iar echipa trebuie să își folosească toate cunoștinţele pentru a supravieţui.

0

Leave a comment

Your email address will not be published.

*