Curs CJI de Educație Media pentru profesorii care predau limba engleză la liceu

Ajuns la a VI-a generație de profesori din România, înscriși la cursul CJI de educație media, Programul de Educație Media, lansat în 2007, se „reinventează” și trece la un nivel superior, abordând noi nișe de dezvoltare educațională a cadrelor didactice dedicate transformărilor învățământului românesc. 

Centrul pentru Jurnalism Independent (CJI) dă startul înscrierilor pentru primul Curs de Educație Media din 2024. Profesorii care predau limba engleză la liceu se pot înscrie până pe 26.11.2023 completând formularul de pe platforma programului. 

În acest context, profesorii de limba engleză sunt așteptați la Cursul de Educație Media

Primii 40 de profesori înscriși vor fi apoi contactați pentru semnarea contractului și finalizarea înscrierii. Înscrierea este completă doar în momentul trimiterii contractului semnat.

pentru mai multe detalii accesați blogul Autostrada MEDIA

0

Din aceeasi categorie

Leave a comment

Your email address will not be published.

*