CCIA Galati – EEN: profilele de cooperare IMM ale lunii octombrie

Camera de Comert, Industrie si Agricultura Galati, organizatie partenera a Enterprise Europe Network, ofera asistenta IMM-urilor in identificarea potentialelor oportunitati de cooperare in afaceri, pe piata europeana.

Bazele de date existente in cadrul retelei, ofera oportunitatea de a vinde sau cumpara noi tehnologii si de a promova servicii si produse din toate sectoarele de activitate. In acest sens, va facem cunoscute urmatoarele profile de cooperare:

  • Companie din Marea Britanie caută producători de articole de mobilier din lemn pentru grădină (magazii, garduri, arcade, punţi) din România, Bulgaria și Republica Cehă. BRUK20190712001

  • Companie din Polonia specializată în producția de miere de înaltă calitate, conținând numai ingrediente naturale, fără conservanți, dorește să își exporte produsele pe piețele externe și caută distribuitori din întreaga lume. BOPL20190807001

  • Compania din Lituania oferă case modulare “la cheie” și clădiri temporare, inclusiv toate instalațiile, finisajele și mobilierul, care sunt ușor de construit și de transportat. Compania este în căutarea de distribuitori sau colaboratori în baza unor acorduri de fabricație. BOLT20190805001

  • Importator polonez de vinuri și produse alimentare caută furnizori de vin ambalat în pungă / cutie, pe baza unui contract de agenție comerciala, servicii de distribuție sau acord de furnizor. BRPL20190808003

  • Companie din Turcia, specializată în proiectarea și producerea de mobilier pentru bucătărie și baie este în căutarea de distribuitori. Compania are în prezent 40 de sucursale, din care 6 sunt în străinătate în Franța, Belgia, Macedonia de Nord și Libia și dorește să coopereze în cadrul acordului de servicii de distribuție şi/sau acord de franciză, pentru a-și mări canalele de vânzare pe piața internațională. BOTR20190724001

  • Companie din Polonia specializată în producţia de electronice de larg consum, in special ceasuri SmartWatch (în diverse modele: pentru copii, adulţi, sportive; compative atât cu sistemul Android cât şi iOS) caută parteneri pentru servicii de distribuție. BOPL20190723001

  • Companie irlandeză este în căutarea unui partener din România, certificat CE, care să-i poată produce/furniza, pe baza unui acord de producție: turnuri de măsurare, catarge meteorologice, piloni de ghidaj și piloni de telecomunicații. BRIE20170728002

Mai multe profile de cooperare gasiti pe site-ul CCIA Galati la sectiunea EEN – Oportunitati (http://www.cciagl.ro/een/oportunitati.html)

Pentru informatii suplimentare contactati Centrul Enterprise Europe Network – CCIA Galati, e-mail: een@cciagl.ro, tel: 0236/460545.

Octombrie 2019

0

Related Post

Leave a comment

Your email address will not be published.

*www.000webhost.com