Catalogul Comun Transfrontalier al Firmelor de Exercițiu în cadrul proiectului CBC-FeRoM

Produsul a fost realizat în variantă online pentru a fi folosit – actualizat permanent cu noi firme de exercițiu – în cadrul proiectului transfrontalier “CBC-FeRoM – Metode inovative de formare profesională și colaborare educațională la nivel bilateral în România și Republica Moldova”.

Liceul de Turism și Alimentație “Dumitru Moțoc” Galați, beneficiarul principal, împreună cu ceilalți parteneri de proiect, va disemina prin portalul web al proiectului și prin rețeaua educațională din România și Republica Moldova creată ca urmare a derulării proiectului. Mai multe amănunte în anunțul online atașat.

online add 18-page-001

0

Din aceeasi categorie

Leave a comment

Your email address will not be published.

*