Evenimente susținute pentru elevi în cadrul proiectului transfrontalier CBC-FeRoM (II)

În perioada 01 – 02 aprilie, 2022, în cadrul proiectului  “CBC-FeRoM – Metode inovative de formare profesională și colaborare educațională la nivel bilateral în România și Republica Moldova” se vor organiza mai multe evenimente pentru elevi.
Astfel, în data de 01 aprilie, 2022, cu sprijinul Liceului de Turism și Alimentație “Dumitru Moțoc” din Galați, se va organiza Târgul Firmelor de Exercițiu pentru 100 de participanți. Totodată, pe 02 aprilie, va avea loc un schimb de experiență în domeniu pentru 80 de elevi.
Pentru mai multe informații, persoana de contact este: Toderiță Vasilica, responsabil firme de exercițiu, Tel/Fax: 0236 316 924, e-mail: cbcferom@gmail.com. Alte detalii, în imaginea atașată:online add 11

0

Din aceeasi categorie

Leave a comment

Your email address will not be published.

*